110HOSTEL, Gdynia ul. Świętojańska 110

110 Hostel Zapraszamy do naszego hostelu! 110 Hostel Gdynia - tanie kwatery, pokoje do wynajęcia blisko morza. Pokoje 4 osobowe, 6 osobowe przy dworcu. Hostel 24.", "name": "110 hostel Star rating: **** Room rates: 80 - 200 Świętojańska 110 lokal 4 i 5 +48 510 202 625

ATRAKCJE

Room Images

Muzeum Miasta Gdyni

Instytucja powstała 1 stycznia 1983 roku, powołana przez Prezydenta Miasta. Głównym celem Muzeum jest dokumentowanie i popularyzacja informacji o historii i współczesności Gdyni, ze szczególnym uwzględnieniem znaczenia ośrodka miejsko-portowego w okresie II Rzeczpospolitej.

Ul. Zawiszy Czarnego1, Gdynia
Room Images

Żaglowiec Dar Pomorza

Trzymasztowy żaglowiec szkolny zakupiony przez społeczeństwo Pomorza w 1929 dla Szkoły Morskiej w Gdyni. Obecnie jest to statek-muzeum, oddział Narodowego Muzeum Morskiego w Gdańsku.

Al. Jana Pawła II, Gdynia
Room Images

Molo w Orłowie

Drewniane molo znajdujące się w nadmorskiej, południowej dzielnicy Gdyni. Pierwszy niewielki pomost dla statków w Orłowie wybudowano w czasie I wojny światowej. Pełnił też funkcje spacerowe dla pobliskiego domu zdrojowego.

Ul. Orłowska, Gdynia


Room Images

Park Trampolin JUMP CITY

JUMPCITY to miejsce, w którym na ponad 140 trampolinach spełniamy marzenia o lataniu. Cała hala podzielona na 6 różnych stref trampolin, to istny raj na ziemi!

Ul. Tadeusza Wendy 7/9, Gdynia
Room Images

Gdyńskie Centrum Filmowe

Sprawdź aktualny repertuar kina Gdyńskie Centrum Filmowe Gdynia. Wejdź i zarezerwuj bilet przez internet. Sprawdź opinie o filmach i ciekawe recenzje

Plac Grunwaldzki 2, Gdynia
Room Images

Muzeum Emigracji

Muzeum Emigracji w Gdyni – muzeum historyczne w Gdyni, samorządowa instytucja kultury Gdyni, założone w lutym 2012, udostępnione publiczności 16 maja 2015. Placówka dokumentuje historię emigracji Polaków.

Ul. Polska 1, Gdynia


Room Images

ORP Błyskawica

ORP Błyskawica – polski niszczyciel, jeden z dwóch zbudowanych okrętów typu Grom, wprowadzony do służby w Marynarce Wojennej w 1937 roku.

Al. Jana Pawła II 1, Gdynia
Room Images

Akwarium Gdyńskie

Akwarium Gdyńskie – polskie muzeum Morskiego Instytutu Rybackiego posiadające status ogrodu zoologicznego.

Al. Jana Pawła II 1, Gdynia
Room Images

Centrum Nauki Experyment

Centrum nauki, edukacyjna instytucja popularyzująca naukę w formie interaktywnych instalacji i pokazów. Stawia sobie za cel łączenie nauki i zabawy oraz prowadzenie działań upowszechniających naukę.

Al. Zwycięstwa 96/98, Gdynia


Room Images

Teatr Miejski w Gdyni im. Witolda Gombrowicza

Teatr Miejski w Gdyni im. Witolda Gombrowicza. Swoje imię przybrał 11 marca 2000. Od maja 1991 istniał jako Teatr Miejski.

Ul. Bema 26, Gdynia
Room Images

Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej w Gdyni

Największy teatr muzyczny w Polsce i drugi teatr w Polsce pod względem liczby miejsc na widowni. Trzy sceny teatru mieszczą łącznie ponad 1580 widzów.

Plac Grunwaldzki 1, Gdynia
Room Images

Hala Sportowo-Widowiskowa Gdynia

Hala jest obiektem wielofunkcyjnym, którego główną funkcją jest organizacja zawodów sportowych, w takich dyscyplinach jak: koszykówka, siatkówka i piłka ręczna. Inne funkcje hali to organizacja widowisk, wystaw, targów oraz imprez kulturalnych.

Ul. Kazimierza Górskiego 8, Gdynia


Room Images

Kolejka Górska na Kamienną Górę

Na szczyt Kamiennej Góry można wjechać w ok. dwie minuty. Tyle potrzebuje kolejka, by pokonać dystans 96 metrów.

Plac Grunwaldzki 1, Gdynia
Room Images

Centrum Handlowe Riviera

250 SKLEPÓW, 2500 MIEJSC PARKINGOWYCH, 7 PLACÓW ZABAW, 30 RESTAURACJI I KAWIARNI, DARMOWE WIFI

Ul. Kazimierza Górskiego 2, Gdynia
Room Images

Aquapark Reda

W kompleksie znajdują się dostępne przez cały rok baseny rekreacyjne kryte, kryty basen sportowy, klub fitness oraz sauny. Aquapark Reda jest czynny 7 dni w tygodniu.

Ul. Morska 5, Reda